Vivace Caffé Étterem
Tamás Vanhall (TOMAS_RAIDER)
2026-06-10T15:46:54.544Z
Balatonon nyaralunk (3fő), Siófokról érkeztünk és választottuk ezt az éttermet.Színvonalas kiszolgálásban volt részünk, ezen a helyen a Pincér úri ember a pincér szakma legjobbja volt, plusz egy hatalmas pacsi az úriembernek.Az étterem hangulatos volt, és a városközpontban található.