Klíma Király
2026-06-10T19:32:46.651Z
Köszönjük szépen Makai Attila a klima tisztítást.Ajánlani tudom mindenkinek alapos,precíz tiszta rendezet munka területet hagy maga után.Minden a megbeszéltek alapján zajlot ajánlattól.kezdve a munka végzés befejezéséig.További sok sikert kívánok a munkádhoz Attila.