EasyDiet CZ
2026-02-01T15:12:21.234Z
Super, som rada, že existuje Easydiet. Naučila som sa jesť konečne 5 x denne menšie porcie a vôbec som nemala hlad! Predtym som jedla 2 x denne a to druhé jedlo bola vždy večera neskoro večer po praci, kde som zjedla viac než by som mala a často nezdravé veci…schudnúť bol dosť problém. Ale za 2 mesiace s týmto stravovanim som zhodila bezproblémov 5 kil a ani som o tom nevedela. Žiadne hladovanie akebo utrpenie v podobe nechutných koktejlov (ako som už v minulosti vyskúšala…), ale normálne chutné jedlá. Keby som mala čas cvičiť, verim, že by to schudnutie bolo aj rychlejšie. Určite si tuto dietku ešte objednám!