Percipán Cukrász Kft. - marcipancukraszda.hu
2026-05-18T20:41:44.157Z
A nagymamám és én vásároltunk Önöknél 1-1 gombóc fagylaltot, de életünk egyik legfinomabbika volt mind a 2 fajta.Az egyik vaníliás volt ,amiben látni lehetett a vanilia darabokat, a másik pedig pisztácia ízű volt és én nagyon szeretek mindent ,ami pisztácia ízesítésű, és nagyon finom igazi pisztácia ízű volt.Kedves kiszolgálást kaptunk.Máskor is betérünk a sütik is guszták nagyon.További sok sikert kívánok és ajánlom mindenkinek látogasson el ide mert megéri