AutoAKSTĖ
2026-06-01T08:48:58.770Z
Likau labai patenkintas Autoakstė paslaugomis. Pagal draudiminį įvykį turėjo pakeisti dureles keleivio. Užtruko kiek pasakė, aptarnavimas ir komunikacija 10balų. Pakeitė dureles, perdažė idealiai, niekas nesiskiria nuo to kaip buvo, pakeitė gumas ir t.t. Rekomenduoju ! :)