Ce spun clienții despre noi
5.00
309 reviews
Write a review
AI Summary
Highly professional, detail-oriented and friendly service with punctual appointments and quick turnaround; reviewers report virtually no drawbacks.
5
Jun 23, 2026
5
Jun 17, 2026
Am fost la acești feciori să îmi facă polish, detailing interior/exterior și verificare sistem climă. S-au mișcat foarte bine, și au făcut treabă bună... More
5
Jun 12, 2026
Foarte profi, cat am baut o cafea a fost gata revizia si reumplerea climei. Vara asta conduc cu geaca si caciula pe mine atat de bine merge. Recomand
5
Jun 04, 2026
5
May 15, 2026
Am fost pentru diagnoză clima + reîncărcare freon. Foarte mulțumit, servicii de nota 5 stele. Recomand!
Load More